Ładowanie
strony...
Berendsen Textile Service Sp. z o.o.
Centrum Metrologii im. Zdzisława Rauszera
Kaspersky Endpoint Security Cloud
Bitdefender 2
Documaster Event Cloud
Centrum Certyfikacji Jakości
Oponeo.pl
ilość produktów: suma zamówienia: koszty dostawy:

Formularz rejestracji

Pomoc online

Konto

Obrazek zabezpieczający przed spamem

Oświadczenia

Użytkownik

Informacje

Czytelnia - Rejestrując konto w portalu "Zarządzania Jakością" zyskujesz bezpłatny dostęp do Czytelni, w której możesz czytać on-line i drukować udostępnione przez Administratora e-publikacje (w tym aktualny numer "Zarządzania Jakością") oraz przechowywać i czytać e-publikacje zakupione w Księgarni. Numer aktualny możesz (w wybranym momencie) zastąpić każdym kolejnym numerem ze statusem "aktualny". Zwolniony (przeczytany) przez ciebie numer archiwalny, zostanie przekazany z Czytelni do Biblioteki.

Biblioteka - W dziale tym udostępniamy odpłatnie wszystkie zasoby, które zgromadziliśmy od roku 2005, włącznie z numerem aktualnym "Zarządzania Jakością", który jest również dostępny bezpłatnie w ramach Czytelni (dla Czytelników niekorzystających z Biblioteki).

Konto - Panel Użytkownika, w którym możesz m.in. zarządzać swoimi danymi. W ramach "Twojego konta" masz dostęp do wielu funkcjonalności: wiadomości, edukody, pomysły, notatki, dystynkcje, obserwowane, opnie, ulubione, kody rabatowe.

Edukody - specjalne edukacyjne kody dostępowe, umożliwiające bezpłatny dostęp do treści edukacyjnych w ramach Czytelni lub Biblioteki. Edukody nie mogą być wykorzystywane do zakupu reklam w czasopiśmie lub banerów reklamowych w portalu (temu służą kody rabatowe).

Dystynkcje - identyfikatory uprawnień Użytkownika, nadawane systemowo po realizacji powiązanej z danym formularzem czynności np. rejestracji w serwisie (Użytkownik), nabycia abonamentu w Bibliotece (Nabywca) zgłoszenia do publikacji artykułu (Autor), zamówienia reklamy (Reklamodawca).

Wszystkie pola oznaczone * są wymagane
Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na używanie plików cookies i akceptację  Polityki prywatności.
2018 © Polski Instytut Jakości. All Rights Reserved