Ładowanie
strony...
Kaspersky Endpoint Security Cloud
Centrum Certyfikacji Jakości
Bitdefender 2
Polski Komitet Normalizacyjny
Berendsen Textile Service Sp. z o.o.
Documaster Event Cloud
Oponeo.pl
Centrum Metrologii im. Zdzisława Rauszera
ilość produktów: suma zamówienia: koszty dostawy:
28 styczeń 2016
Relacja

III edycja Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Jakość w Sporcie"

termin: 28.01.2016 - 29.01.2016 lokalizacja: Włocławek, ul. Piwna 1A objekt: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu organizator: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu uczestnicy: 80
RE-3
0 komentarzy

Podsumowanie

III edycja Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Jakość w Sporcie", odbyła się w dniach 28 i 29 stycznia 2016 roku we Włocławku, podczas której poruszane były następujące problemy: zarządzanie jakością w sporcie, kariera dwutorowa - sportowiec-student i sportowiec-pracownik, współpraca organizacji sportowych ze sponsorami, kompetencje w sporcie.

Relacja wideo

Sprawozdanie

Monografia

Redaktor: Monika Frankowska

Strona internetowa wydarzenia

Komentarze

0
Aby dodawać komentarze musisz .
Brak komentarzy

Promocja

Roleski
Rodzinna firma ze 100% polskim kapitałem, jej strategia jest nierozerwalnie związana z dbałością o jakość i bezpieczeństwo produktów.
Oponeo
Oferujemy bogaty wybór opon letnich, zimowych oraz całorocznych. U nas znajdziesz opony na każdy sezon do niemal każdego typu pojazdu.
Bitdefender 1
Wybierz program Bitdefender 2018 i zyskaj najlepszą ochronę przed wszystkimi cyber-zagrożeniami. Jest z nami pond 500 milionów użytkowników.
Polski Klub Jakości
Zapraszamy do Polskiego Klubu Jakości, którego inicjatorem powstania i patronem jest "Zarządzanie Jakością". Dzielimy się użyteczną wiedzą!
Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na używanie plików cookies i akceptację  Polityki prywatności.
2018 © Polski Instytut Jakości. All Rights Reserved